Güncel

18 Haziran 2013 21:10 | 6231 izlenme

Zahide Nine'den Gezi Parkı Eylemcilerine Tepki

Taksim Gezi Parkı 'nda gözaltına alınanlar için Emniyet'e gelen SDP'li grup, Zahide Özay adlı emekli hemşirenin sert tepkisiyle karşılaştı.

Kopyala

HABER METNİ

Yazı Boyutu : Büyük Küçük

Yorumlar | TÜM YORUMLAR

Toplam 14 yorum eklenmiştir

YORUM YAZ
misafir 21 Haziran 2013 Cuma 15:57
aslan ninem

bu vatan senin gibi düşünenler sayesinde ayakta sen rahat ol

misafir 21 Haziran 2013 Cuma 05:29
Devler ve kuklalar

Saygı değer Hemşire ablanın ellerinden öperim.Kendisine hakaret edip arka tarafa geçte orada sana para verirler diyen şerefsiz cüce, yaşında bayağı ilerlemiş ama beynin gelişmemiş ,kukla olarak yaşamaya devam et.Saygı değer hemşire abla mangal gibi yüreğinle orada toplanan tüm çapulculara bedelsin.Allahtan sana sağlık,sıhhat ve afiyetler dilerim.

misafir 19 Haziran 2013 Çarşamba 06:07
BEYİNSİZLERE

AZ BİRSEY AKLINIZ KALDIYSA BU ANNENİN SOYLEDİKLERİNE KULAK VERİRSİNİZ SİZ ONU KENDİNİZ GİBİ SATILMISMI GORUYORSUNUZ PARA TEKLİF EDİYORSUNUZ

misafir 19 Haziran 2013 Çarşamba 05:21
SANA SELANLAR ANNE, SELAM SANA TEYZE, NİNE HELAL OLSUN OTURDUN ÜLKE GÜNDEMİNE

TÜKÜRÜN OHAYASIZLARIN YÜZÜNE SAYGI DUYUN O TEYZEMİN SÖZÜNE SAHİP ÇIKTI VATANINA ÖZÜNE, ANADOLU SAN Kİ O SÖZLERDE DİRİLDİ. ONU DİNLEYEN İKİ YÜZLÜLER GERİLDİ. O SÖZLER DENKTİ CEPHEDE GÜLLE TAŞIYAN ANA, NENE HATUN SOYUDUR BUNLAR VE VAR OLDUKLARI SÜRECE, KÜTÜK VE GÜDÜK KALACAK ODUNLAR.BOZULACAK KAHPE OYUNLAR. BUNU BÖYLE BİLSİN BÜTÜN BOY VE BUDUNLAR. BU SES SOKAĞIN SESİ DEĞİL SÖZÜ VATAN SEVGİSİ ANSDOLUNUN SESİDİR. TEK BAŞINA O SÖZLER MİLLETİN NEFESİDİR.ELLERİNDEN ÖPERİM, TEYZEM MİLLETİN TAM KENSİDİ

misafir 19 Haziran 2013 Çarşamba 05:02
HAKKI TUTUP KALDIRDIN TEYZECİĞİM GERÇEK VATAN EVLADI SENSİN, EĞİLİP BÜKÜLMEDİN, SÖZÜNÜ DOĞRU DEDİN

teyzeye söledikleri lafa bak para verdiler sana da onun için se burdasın. güzel bir söz var ayşnesi iştir kişinin lafa bakılmaz peki ey meymenetsiz siz kimden para alıyorsunuz sizi kim yemliyor. bunu millet biliyor kumanyanızın, cebinize konulan harçlıklar ve gerisi denilen vaadleri verenleri zaten başbakan ifşa etti. hattinizi ve hudunuzu bilin. üçbuçuk soysuzun ardında zağarlık yapmak olmaz yakışmıyor.

misafir 19 Haziran 2013 Çarşamba 02:22
osmanlı kadını osmanlı tokadı

taksim herkesin size ne oluyor ki teyzem elleri öpülesi insan bide para vermeye çalışan çapulcuya bak nasılda asil durup cevap vermiş rabbim uzun ömürler versin inş.

misafir 19 Haziran 2013 Çarşamba 01:58
Helal süt emmiş ninemiz

Bir ninemizdeki vatan sevgisine bakın birde ona para teklif eden ucuz alçağa, aradaki farkı görmeyen zaten bu memleketin evladı değildir

misafir 19 Haziran 2013 Çarşamba 01:37
Zahide nineye selam ve saygı

Canım teyzem ellerinden öperim. Sizin gibi analar olduğu sürece bu memleketi kimse bölemez.

misafir 19 Haziran 2013 Çarşamba 01:19
teyze verilecek cevap aranıyor yada cevap verebilecek er kişi !

Başbakanımızın kendilerini kaale almayıp , "BUNLAR 3-5 ÇAPULÇU" dediği için yapılan yakıştırmayı kabul ederek "BİZLER ÇAPULÇUYUZ" diye emniyetin önünde bile pervasızca "PARA DAĞITILMASINDAN BAHSEDEN" zihniyet. ŞU TEYZEYE BİR CEVAP VEREBİLİR MİSİNİZ ? Daha doğrusu "VEREBİLECEK BİR CEVABINIZ" var mı ? Edirne'den Hakkari'ye tüm Türk halkına, milletine, vatandaşına ebediyyen selamlar olsun. Görüşmek üzere.

misafir 19 Haziran 2013 Çarşamba 00:42
Ellerinden öpüyorum

Bundan güzel basın açıklaması olmaz. Helal olsun. O sırtını dönüp gidene de kapak...